Erdoğan'ın Oğlu İstanbul'da Evlendi

11/08/2003

İSTANBUL, Türkiye -- Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlunun 10 Ağustos Pazar günü İstanbul'da gerçekleşen nikah törenine, aralarında İtalya Başbakanı Silvio Berlusconi, Arnavutluk Başbakanı Fatos Nano ve Türk Dışişleri Bakanı Abdullah Gül'ün de yer aldığı binlerce önemli isim katıldı. 22 yaşındaki Bilal Erdoğan'la 17 yaşındaki Reyyan Uzuner'in kısa bir süre için ABD'ye gitmeleri bekleniyor. Bilal Harvard Üniversitesi'nde öğrenci, gelin ise Boston'da lise öğrenimini tamamlamak üzere. Nikah dolayısıyla yaptığı konuşmada Berlusconi, Türkiye'nin AB ile evliliği yolunda çalışmaya devam edeceğini söyledi. İtalya, AB Dönem Başkanı. (Hürriyet, Milliyet, Radikal - 11/08/03; AP, Reuters, AFP, Anadolu Ajansı, NTV, TRT 2, - 10/08/03)

Bu içerik SETimes.com için hazırlanmıştır.
Loading
Oy Ver
 
 

SETimes’da yayınlanan makalelerle ilgili yorumlarınızı kabul ediyoruz.

Bu forumu kullanarak Güneydoğu Avrupa’daki diğer okurlarla etkileşime geçmenizi umut ediyoruz. Bu deneyimi ilginç tutmak için, sizlerden yorum politikasında sıralanmış kurallara uymanızı rica ediyoruz. Yorum göndererek, bu kuralları kabul etmiş sayılıyorsunuz. SETimes.com hassas konular da dahil olmak üzere bütün konularda tartışmayı teşvik etmekle birlikte, yayınlanan yorumlar sadece onları gönderenlerin görüşlerinden ibarettir. SETimes bu yorumlarda dile getirilen fikir veya görüşleri onaylamak veya kabul etmek zorunda değildir. SETimes.com yapıcı tartışmaları memnuniyetle karşılamakla birlikte, kopyalanıp yapıştırılmış materyaller, karşılıksız bağlantılar ve tek satırlık sloganların kullanımını teşvik etmemektedir. Bu, moderatörlü bir forumdur. Kötü amaçlı, saldırgan olduğu görülen veya küfür içeren yorumlar yayınlanmayabilir.

SETimes'ın Yorum Politikası

Röportaj

Balkan ülkelerinden AB güvenlik ve savunmasına katkı taahhüdüBalkan ülkelerinden AB güvenlik ve savunmasına katkı taahhüdü

Bölge ülkelerinin AB kriz yönetimi misyonlarına, Avrupa Güvenlik ve Savunma Koleji eğitim programlarına ve gizli bilgilerin karşılıklı paylaşım anlaşmalarına katılımı küresel barış ve istikrara destek vermelerine yardımcı oluyor.

SETimes logo

En Popüler

Loading
Loading
Loading

Anket

Avrupa Birliği, Suriye'ye savaşmaya gidenlerin ülkelerine döndüklerinde radikalleşmiş olma ve terörist eylemler gerçekleştirme ihtimallerinin daha yüksek olduğuna inanıyor. Katılıyor musunuz?

Evet
Hayır
Bilmiyorum